Головне управління ДПС у Київській області інформує

Повернення помилково та/або надміру сплачених сум ЄСВ Порядок зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів затверджений наказом від 23.07.2021 № 417 (далі – Порядок №417).

Головне управління ДПС у Київській області інформує

Дотримання законодавства щодо застосування РРО/ПРРО: сумлінність підприємців З початку серпня 2023 року працівниками ГУ ДПС у Київській області проводиться широкомасштабна роз‘яснювальна компанія щодо застосування РРО/ПРРО для суб‘єктів господарювання. Платникам податків Київщини у ході різноманітних заходів розповідали про необхідність застосування РРО/ПРРО та відповідальність за порушення вимог до порядку здійснення розрахунків за товари /послуги.

Головне управління ДПС у Київській області інформує

Де на вебпорталі ДПС СГ може перевірити інформацію, яка міститься в щоденних Z-звітах, створених РРО та/або ПРРО  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що суб’єкт господарювання може перевірити інформацію, яка міститься в щоденних Z-звітах, створених реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) в приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), в режимі «Z-звіти/фіскальні чеки».

Головне управління ДПС у Київській області інформує

ПРРО забезпечує функціонал, що відповідає вимогам закону про РРО, а скачати його можна з сервера ДПС безкоштовно Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до абзацу 37 ст. 2 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», програмний реєстратор розрахункових операцій - програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та/або програмного рішення, що використовується на будь-якому пристрої та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для виконання платіжних операцій. Контролюючий орган забезпечує безоплатне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання.