ОГОЛОШЕННЯ Про проведення громадських обговорень проєкту Стратегії розвитку Кожанської селищної територіальної громади

З 01 березня по 31 березня 2024 року включно проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Кожанської селищної територіальної громади на 2024- 2030 роки (далі Стратегія розвитку).

Результати громадських слухань стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування "Стратегія розвитку Кожанської селищної територіальної громади на 2024-2030 роки"

15 грудня 2023 р. о 10 год відбулися громадські слухання стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування "Стратегія розвитку Кожанської селищної територіальної громади на 2024-2030 роки" в приміщенні Кожанського селищного будинку культури.

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу

Друге засідання Робочої групи з розробки стратегії

24 грудня у приміщенні Будинку культури селищної ради відбулось друге засідання робочої групи зі стратегічного планування. У роботі засідання взяли участь працівники структурних підрозділів Кожанської селищної ради, комунальних підприємств, представники бізнесу, депутати селищної ради, громадські організації, громадяни.

Увага!!! Проведення опитування мешканців громади

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Кожанській громаді триває процес написання Стратегії розвитку Кожанської   територіальної громади на період до 2027 рр.

Перше засідання Робочої групи з розробки стратегії

Стратегічне планування розвитку вже тривалий час застосовується в Україні, але досі воно давало позитивний результат переважно в містах обласного значення, які мали більш-менш відповідні для цього людські та матеріальні ресурси, а також волю керівництва міста для реалізації плану. В процесі децентралізації влади в Україні з’являються нові спроможні територіальні громади, які досі не мали досвіду такого планування свого розвитку. Вони мають самостійно, виходячи з власних інтересів, визначати і планувати власне майбутнє з використанням сучасних методик.