Кожанська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Кожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку  мешканців громади щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Кожанської громади, мешканців, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять нашій громаді стати успішною, комфортною, конкурентоспроможною.

Збір проектних ідей триває до 24.01.2022 року включно.

Подати проєктну ідею можна заповнивши гугл- форму https://forms.gle/j47zFx8FQjKR46wR6

Заздалегідь дякуємо за приділений вами для всієї нашої громади час!