Порядок доступу до публічної інформації

Закон України "Про доступ до публічної інформації" та Указ Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних".

ПОРЯОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Кожанської селищної ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном (04565) 43-7-44), електронною поштою (kozhanka.rada@ukr.net) на вибір запитувача:
Електронна пошта: kozhanka.rada@ukr.net
Усно: телефон (04565) 43-7-44
Письмово: 08550, Київська обл., Фастівський район, смт Кожанка, вул. Заводська, буд. 6а (на конверті вказувати "Публічна інформація")

ФОРМА ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ