ФАСТІВСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Головне управління ДПС у Київській області інформує

Фізичні особи - контролери КІК звітують до 01 травня 2024 року ГУ ДПС у Київській області нагадує фізичним особам -  контролерам КІК, що добігає терміну кампанія подання контролюючими особами – фізичними особами Звітів про контрольовані іноземні компанії за 2022 та 2023 звітні періоди.

Головне управління ДПС у Київській області інформує

З початку поточного року в місцеві бюджети пристоличного регіону надійшло майже 6,1 млрд грн від платників податків З початку поточного року в місцеві бюджети пристоличного регіону надійшло майже 6,1 млрд грн від платників податків, повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко. Вона зауважила, що у порівнянні з відповідним періодом 2023 року цей показник зріс на 34%, що становить додаткові надходження на суму 1,6 млрд грн.