Інформація

про проведення Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру зайнятості виїзного заходу до Кожанської громади

15 червня 2021 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості проведено виїзний захід до Кожанської сільської територіальної громади.

Захід проведено в рамках укладеної Угоди про співпрацю та взаємодію між Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості та територіальною громадою.

Мета заходу полягає у своєчасному наданні послуг з питань зайнятості мешканцям громади.

Провідний фахівець з профорієнтація Наталія Весела ознайомила з актуальними вакансіями, ситуацією на місцевому ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості населенню.

Також презентовано сайт Державної служби зайнятості, надано інформацію про наповнення та можливість реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи та електронному кабінеті роботодавця.

Захід було забезпечено інформаційними матеріалами: буклетами, брошурами.