Фото без опису

3 серпня 2021 року фахівець з профорієнтації  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела провела інформаційний семінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи» для  осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

 Основна мета заходу - ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, визначення  мети пошуку, планування методів та засобів пошуку. Наголошено на  необхідності щоденного опрацювання джерел інформації для отримання позитивного результату від своїх дій.

Під час заходу учасники в інтерактивній формі визначалися з питанням «Яку роботу я шукаю?», які критерії на це впливають, що є важливим, а чим можна поступитися.  Ознайомилися з поняттям – джерело вакансій. Шукачі роботи активно працювали над списком джерел вакансій, які вони використовують в пошуку роботу.

Активно та насичено відбулося спілкування: ділилися враженнями, інформацією,  контактами потенційних роботодавців.

Запорука успіху у працевлаштуванні - це активність та гнучкість шукачів, здатність до оволодіння новими знаннями та вміннями, використання кожної можливості задля підвищення власної конкурентоспроможності та вирішення питання працевлаштування.