Запрошення до обговорення проєкту рішення Кожанської селищної ради щодо затвердження Правил благоустрою території Кожанської селищної територіальної громади
ЗАПРОШУЄМО
до обговорення проєкту рішення Кожанської селищної ради щодо затвердження Правил благоустрою території Кожанської селищної територіальної громади
З метою врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів, і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорону навколишнього середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території населених пунктів Кожанської громади, виконавчий комітет Кожанської селищної ради запрошує суб’єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців) старост Кожанської селищної ради, мешканців Кожанської селищної територіальної громади на відкрите громадське обговорення Правил благоустрою території Кожанської селищної територіальної громади.
Зустріч відбудеться 12 серпня 2021 року о 14 00 годині в приміщенні Будинку Культури Кожанської селищної ради за адресою: смт. Кожанка, вул. Заводська із забезпеченням дотримання між учасниками засідання відстані не менше 1,5 метра та з використанням засобів індивідуального захисту.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в громадських обговореннях.