ОГОЛОШЕННЯ

На виконання розпорядження  Київської обласної державної адміністрації від 29.01.2021р. № 57 «Про розподіл та перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на 2021 рік» та від 09.07.2021р "Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я у 2021 році"  Кожанська селищна рада запрошує до співпраці :

- суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, які провадять господарську діяльність на території Кожанської громади та мають ліцензію з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

- суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, що зареєстровані та одержали в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, що будуть надавати послуги по забезпеченню хворих препаратами інсуліну та десмопресину для забезпечення потреб у діабетологічній допомозі.

Для укладення договорів на відшкодування витрат необхідно подати заяву про бажання взяти участь у програмі по відпуску лікарських засобів чи надавати відповідні послуги.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04565) 4-37-44, начальник відділу бухгалтерського забезпечення Томіленко Любов Степанівна.