Сьогодні 23 вересня 2021 року, в Кожанській територіальній громаді урочисто відкрито поліцейську станцію.

В урочистих заходах взяли участь голова Фастівської райдержадміністрації Євген Кабатов, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Павло Панфьоров, начальник Фастівського районного управління поліції Роман Шамрай, Кожанський селищний голова Володимир Сажко, громадськість селища, особовий склад поліції.

З вітальним словом перед присутніми виступив голова Фастівської райдержадміністрації Євген Кабатов, який привітав Кожанську громаду з відкриттям поліцейської станції. У своєму виступі Євген Олександрович зазначив, що поліцейська станція покликана посилити громадську безпеку.
Зазначив, що  жителі громади відчують позитивні зміни в організації правопорядку, бо в кінцевому результаті це і є метою співпраці – забезпечити мир і спокій для  громадян.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Павла Панфьорова, відкриття поліцейської станції – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими. Павло Іванович подякував всім, представникам влади за відкриття станції, за потужну роботу, облаштування поліцейського офісу, оснащення оргтехнікою,  меблями, канцелярським приладдям, побутовою технікою. За проведену роботу Павло Іванович вручив  лист-подяку селищному голові.

Після урочистого відкриття присутні оглянули службове приміщення, де є два робочі кабінети та кімната відпочинку.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису