ОПАЛЕ ЛИСТЯ І НЕБЕЗПЕКА ПАЛІННЯ!

Найвища цінність суспільства − людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров'я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною. Кожанська селищна рада звертається до кожної родини, до кожного мешканця громади з застереженням безумовного виконання правил охорони навколошинього середовища та забезпечення екологічної бехпепеки серед населення.

Закликаємо Вас не порушувати правил пожежної безпеки у побуті, правил благоустрою громади, аби не провокувати пожежі в оселях; не шкодити довкіллю, спалюючи сміття й опале листя під час прибирання власних дворів.

Бережіть своє здоров’я та життя, рідних і близьких Вам людей!

Обережно – ГРИБИ!

Гриби  це дарунок лісу, але, водночас, вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Запам'ятайте: отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню.

Настійно радимо всім: не збирайте та не їжте гриби зовсім. Без грибів можна прожити!