07 грудня 2021 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості, в рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію проведено захід у Фастівському МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області з метою надання допомоги в працевлаштуванні та сприяння у відновленні статусу повноправного члена суспільства, повернення до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві.

У заході прийняли участь провідний фахівець з профорієнтації Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела,  провідний інспектор Фастівського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Ірина Вакуленко та фахівець Павліна Пруднікова.

Інформаційно-консультаційні послуги,  перелік актуальних вакансій, в тому числі можливість участі в тимчасових та сезонних роботах, роз’яснення щодо можливості реєстрації в центрі зайнятості та консультації щодо працевлаштування – це ті питання, які найбільше цікавили клієнтів центру пробації.

Особливу увагу приділено питанню легалізації виплати заробітної плати, трудового законодавства та офіційного працевлаштування. Рекомендовано до користування офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ , надано інформацію про можливість реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи та реєстрації через портал державних послуг «Дія» https://guide.diia.gov.ua/register/thematic-area/3

Для ознайомлення надані буклети роботодавців.

Фото без опису

Фото без опису