22 січня наша країна відзначає величне національне свято - День Соборності України.

У цей день в 1919 році, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.

21 січня, напередодні свята, в Триліському Будинку культури відбулось урочисте зібрання за участю голови Кожанської територіальної громади Володимира Сажка, керівників підприємств, установ і організацій, представників громадськості.

Вітальними словами до усіх присутніх звернувся голова громади Володимир Андрійович Сажко.

Перед глядачами виступили колективи творчої самодіяльності з танцювальними та музикальними номерами.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. І по традиції святковий захід закінчився виконанням державного гімну України усіма присутніми.