15 лютого о 06:05 до оперативно-диспетчерської служби 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів надійшло повідомлення про загорання лісу за адресою: Київська область, Фастівський район, в районі села Скригалівка Кожанської територіальної громади.

До місця виклику терміново направлено відділення чергового караулу 30-ї  Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів, .

По прибуттю на місце виклику виявилося, що за зовнішніми ознаками вогнем охоплено лісові відходи  на площі 00,15 га, потерпілих та загиблих не виявлено.

Пожежу локалізовано 0 07: 11 та повністю ліквідовано о 08:00.

На місці виклику працювало 4 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

Причина пожежі встановлюється.

Начальник відділу організації