Возможно, это изображение цветок и текст «3 AHem Mamepi!» 

Дорогі жінки, любі матері! Прийміть найщиріші вітання з Днем Матері.

Цей день особливий, сповнений щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері. Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, і не має нічого сильнішого за мамину молитву.

Святкування Дня матері – це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх підтримку та розуміння. Материнське серце – невичерпне джерело безмежної любові та дивовижної мудрості, котре завжди готове пробачати. Щира усмішка мами здатна відвести від нас будь-яку печаль, і куди б нас не закинула доля, ми все одно знаємо, що десь там, далеко мама хвилюється і чекає нас. Міцно тримаючи за руку, вона проводить нас крізь усі негаразди, вчить любити цей світ та творити добро. Це свято є продовженням одвічних традицій і цінностей нашого народу, адже українці споконвіку ставились до Матері з повагою та любов’ю.

Низький уклін і особлива подяка Матерям, чиї сини та доньки стали на захист України від російської агресії. Ваші щоденні материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам у зоні бойових дій та зберігати віру у перемогу.

Нехай Господь дарує здоров’я, радість і гордість за дітей і онуків! Хай мир, тепло і затишок панують у ваших родинах. Довгих і щасливих вам років життя, дорогі Матері!

З повагою

селищний голова       Володимир Сажко