Комісія з питань обстеження закладів торгівлі в Кожанській територіальній громаді в складі представників органів місцевого самоврядування спільно з представниками Фастівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та поліцейським офіцером громади провели рейд з впорядкування дрібно-роздрібної торгівлі та здійснили обстеження роботи торговельної мережі в смт. Кожанка.

Перевірка проводилася з метою запобігання випадкам харчових отруєнь і захворюваності на гострі кишкові інфекції серед населення громади, а також ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Кожанської громади.

З особами, які здійснювали торгівлю провели роз’яснювальну роботу, надали пропозиції щодо усунення порушень та попередили про адміністративну відповідальність.

Наразі робота в зазначеному напрямку продовжується!