08 вересня 2022 року відбулося онлайн підписання Меморандуму про співпрацю між Кожанською селищною територіальною громадою та Громадською організацією "Мережа захисту національних інтересів "АНТС"" у рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України», «Зміцнення громадської довіри».

Меморандум ставить на меті спільну працю щодо перемоги в боротьбі Українського народу зі збройною агресією російської федерації, підтримку місцевого самоврядування у подоланні наслідків руйнувань, соціально-економічних, культурних та інших втрат, спричинених воєнними діями країни-агресора, створення передумов для швидкого відновлення та сталого економічного розвиту місцевої громади.

Об’єднання зусиль сторін-підписантів сприятиме підвищенню рівня якості написання Грантових проектів. Так, ключовими напрямами співпраці є:

- надавати Органу місцевого самоврядування необхідну аналітичну та консультативну допомогу у розробці стратегічних документів щодо подолання наслідків бойових дій;

- проведення комплексної оцінки економічних, інфраструктурних, соціальних та інших потреб ОМС;

- розробка рекомендацій щодо проєктів швидкого відновлення;

- забезпечення технічної допомоги у підготовці проєктів для міжнародних донорів;

- здійснення інформаційної підтримки та адвокації проєктів, які ОМС впроваджуватимуть для відбудови та сталого економічного розвитку громади.

Підписання ж Меморандуму додасть імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносити допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення .