Фото без опису 

З метою спрощення для споживачів механізму закупівлі дров в Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ».

?Що потрібно знати аби придбати «ДроваЄ»

?Щоб скористатися зазначеним інтернет-магазином та придбати дрова необхідно зайти на вебресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся. Це потрібно для ідентифікації особи як громадянина України.

?Як оформити замовлення на придбання та доставку дров.

?Вказати адресу, куди плануєте доставити замовлення.

Далі система запропонує найближчих постачальників дров. Коли обрали лісгосп (або лісництво), необхідно обрати із запропонованого переліку тип дров та їхню кількість.

??Важливо! За 1 рік кожен громадянин має можливість замовити 15 м³ дров??

?Надіслати замовлення та очікувати підтвердження від постачальника. Після отримання замовлення постачальник зв’язується з замовником для уточнення деталей. Потім замовнику стає доступна функція онлайн оплати замовлення в особистому кабінеті. Якщо потрібна доставка дров – представник лісгоспу узгоджує із споживачем її вартість з урахуванням логістики.

?Після цього в особистому кабінеті стане доступна функція онлайн-оплати послуги «Доставка».

?Під час отримання дров особа маєте пред’явити документи, які посвідчують особу та РНОКПП особи, яка оформлювала замовлення.