Сьогодні, 4 листопада 2022 року, у приміщенні Будинку культури смт. Кожанка відбулось третє засідання робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Кожанської  селищної територіальної громади.

На засіданні було обговорено проведення опитування серед населення громади, форми анкет для мешканців та для підприємців  Кожанської селищної територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Участь в робочій групі взяв провідний експерт зі стратегічного планування  територіального розвитку ТОВ «Укргруппроект» Леонід Тиква та члени робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Кожанської селищної територіальної громади.

Фото без описуФото без опису