Дорогі земляки, шановні мешканці Кожанської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлими, радісними святами – з Новим роком і Різдвом Христовим!

Ось і завершується 2022 рік – рік болю, тривог і страждань. Він увійде у історію нашої країни як початок страшної війни, але вірю, що прийдешній 2023 рік стане для нас переможним. Хочу подякувати всім, хто згуртувався у допомозі нашим військовим і тим, хто опинився у скруті, хто попри все трудився для розвитку нашої громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення і мирного майбутнього. Усім вам, шановні земляки, дякую за розуміння, за віру, що ми разом зможемо багато досягти і ще більше зробити.

Тож нехай Новий рік прийде до нас з надією на Перемогу, з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму.

Хай щедрим на життєві гаразди, статки та щастя буде рік, що настає, хай у кожній родині панують мир, радість і Божа благодать. Нехай Різдво Христове ще більше згуртує усіх нас, утверджуючи в наших душах Добро і Милосердя, а Господь благословить усі наші добрі справи. З Новим Роком і Різдвом Христовим!

З повагою Кожанський селищний голова

Володимир САЖКО