Сьогодні  Кожанська громада отримала генератори від наших французьких партнерів! Дякуємо Мережі захисту національних інтересів АНТС, United for Ukraine, Stand with Ukraine та Edward Mayor!

Наша громада отримала генератори в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проєкту «Відновлення громад». Маючи такі генератори ми зможемо забезпечувати електроенергією Опорний заклад освіти Кожанський ліцей-гімназію з початковою школою та дошкільним відділенням та Відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання ЦНСП Кожанської селищної ради.

Щиро дякуємо за Вашу підтримку та за  Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем українців. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте радість та надію на Перемогу!

Даний проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дякуємо нашим партнерам Валентині Осадчій та Наталії Федорович за допомогу нашій громаді.

#сильніразом #міцнігромади #відбудова #ANTS #StandWithUkraine