Фото без описуФото без опису

Сьогодні  Кожанська громада отримала генератори від наших французьких партнерів! Дякуємо Мережі захисту національних інтересів АНТС, United for Ukraine, Stand with Ukraine та Edward Mayor!

Наша громада отримала генератори в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проєкту «Відновлення громад». Маючи такі генератори ми зможемо забезпечувати електроенергією Опорний заклад освіти Кожанський ліцей-гімназію з початковою школою та дошкільним відділенням та Відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання ЦНСП Кожанської селищної ради.

Щиро дякуємо за Вашу підтримку та за  Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем українців. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте радість та надію на Перемогу!

Даний проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дякуємо нашим партнерам Валентині Осадчій та Наталії Федорович за допомогу нашій громаді.

#сильніразом #міцнігромади #відбудова #ANTS #StandWithUkraine