Повідомлення про оприлюднення

проєкту «Детальний план території земельних ділянок

орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша та

вул. А. Галущенка смт. Кожанка в межах Кожанської селищної ради

Фастівського району Київської області», звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєкт «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша, А. Галущенка смт. Кожанка, в межах Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області» розроблено з метою уточнення проектних рішень Генерального плану селища Кожанка Фастівського району Київської області, планувальної структури,  просторової композиції, параметрів забудови з метою розташування біогазового комплексу, комплексу будівель виробничо-складського призначення з адміністративними приміщеннями,  споруд інженерної інфраструктури; визначення містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єктів будівництва, згідно вимог розділу 7 ДБНБ Б.1.1-14:2021  «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та ч.4 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Рішення про затвердження Детального плану прийматиме Кожанська селищна рада Фастівського району Київської області, яка є замовником даної містобудівної документації. Розробник проєкту - ТОВ «Адванс Інвест».

Підставою для розроблення Детального плану є Рішення Кожанської селищної ради про розроблення детального плану від 20 вересня 2022 року № 32-17-VIII «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в смт Кожанка Фастівського району Київської області ТОВ «СГК-2010», Рішення Кожанської селищної ради про розроблення детального плану від 20 вересня 2022 року № 33-17-VIII «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в смт Кожанка Фастівського району Київської області ТОВ «ФІРМА КАРТЕКС», Рішення Кожанської селищної ради про розроблення детального плану від 20 вересня 2022 року № 34-17-VIII «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в смт Кожанка Фастівського району Київської області ТОВ «ФАСТІВСЬКІ ОРГАНІЧНІ БІОТЕХНОЛОГІЇ». Послідовність виконання робіт визначено Завданням на розроблення Детального плану території земельних ділянок орієнтовною площею – 16 га по вул.А.Сабадаша, А.Галущенка в межах смт Кожанка Фастівського району Київської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 23-го грудня 2022 року і триває до 31-го січня 2023 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 17 січня 2022р. о 15:00 год. за адресою: смт. Кожанка вул. Заводська, 6-А, в приміщені Кожанської селищної ради. Заплановано прилюдне обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша, А. Галущенка смт. Кожанка, в межах Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом ДДП та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проектом «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша, А. Галущенка смт. Кожанка, в межах Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області» та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Кожанській селищній раді Фастівського району Київської області за адресою 08550, Київська обл., Фастівський р-н, смт Кожанка, вул. Заводська, буд. 6-А..

Також проєкт «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша, А. Галущенка смт. Кожанка, в межах Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку доступні за посиланням: kozhanska.gromada.org.ua.

Повідомлення про оприлюднення проєкту Детального плану доступне за посиланням: kozhanska.gromada.org.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кожанська селищна рада Фастівського району Київської області.

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) є головний спеціаліст відділу земельних відносин та архітектури Кожанської селищної ради – Малярик Наталія Володимирівна (тел. 04465 43 7 44).

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 08550,  Київська обл.,  Фастівський р-н,  смт Кожанка,  вул. Заводська,  буд. 6-А.

Електронна адреса:  kozhanka.rada@ukr.net

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 23.12.2022 по 31.01.2023.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Кожанська селищна рада Фастівського району Київської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Голова селищної ради                                       Володимир САЖКО