Фото без опису 

У Гостомелі розпочали роботи з демонтажу багатоповерхових будинків у військовому містечку, що було зруйноване внаслідок російської військової агресії. Сьогодні, 14 лютого, локацію відвідав заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

Загалом під час активних бойових дій у військовому містечку було знищено 6 житлових багатоквартирних будинків. Наразі триває етап демонтажу зруйнованих об’єктів, аби згодом почати процес відновлення.

На цій локації вже демонтовано дві багатоповерхівки. Прямо на території встановлено спеціальне обладнання, що сортує та переробляє будівельні відходи. Відсортовані матеріали в подальшому проходять переробку і будуть використані для будівництва нових екооб’єктів.

Загалом у межах співробітництва з компанією Neo Eco, що спеціалізується на екологічному відновленні пошкоджених об’єктів, у планах відновити всі 6 житлових будинків. Окрім цього, буде передбачено благоустрій прибудинкової території. Наразі розробляється проєкт комплексного відновлення військового містечка.

«Відновлення одразу шести багатоповерхівок за сприяння закордонних партнерів — це гарний приклад комплексного підходу до відновлення зруйнованого житла. Такий принцип дозволяє нам спрямувати більше коштів на відновлення інших об’єктів. Реалізувавши такий підхід, ми зможемо повернути якнайбільше людей до своїх осель», — зазначив Микола Бойко.

Нагадуємо, що у вересні 2022 року Київська ОВА підписала меморандум щодо відбудови військового містечка в Гостомелі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису