Фото без опису 

19.05.2023 року проведено І (територіальний) етап дитячо– юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Кожанській громаді.

Юні джури змагалися, показували свої вміння, спритність та ерудицію у таких конкурсах: «Впоряд», «Рятівник», «Таборування (бівак)», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Відун», «Перетягування линви», «Двоборство» та «Стрільба». Кожен з учасників заходу отримав неймовірне задоволення та масу корисних знань.

 Джура –це дружба, наполегливість та воля до Перемоги.

Брали участь п’ять команд-роїв середньої (11-14) вікової категорії:

рій – «Незламні», Опорного закладу освіти Кожанський ліцей-гімназія з початковою школою та дошкільним відділенням,

рій «Патріоти України», Півнянської гімназії з початковою школою,

 рій «Дуб», Пилипівської гімназії з початковою школою,

рій «Молода Січ», Триліської гімназії з початковою школою ім. Ю.С. Коваленка,

рій «Зубарики», Кожанської гімназії з початковою школою.

Перемогу виборов рій «Дуб», Пилипівської гімназії з початковою школою.

Друге місце за командою «Молода Січ», Триліської гімназії з початковою школою ім. Ю.С. Коваленка.

Бронза – у команди «Зубарики», Кожанської гімназії з початковою школою.

Нагородження провели: голова штабу Сажко Володимир Андрійович, комендант гри Кутя Павло Миколайович, головний суддя Лавровська Світлана Миколаївна.

Дякуємо за підтримку, та матеріально — технічне забезпечення добровольцям територіальної оборони Кожанської територіальної громади, а саме: Мачківському Володимиру, Харченку Ярославу, Коломію Віталію, інстукторам 208 окремого батальйону територіальної оборони Вибойчику Сергію, Прокопенку Миколі, директору заводу ТОВ «Фазор» Пилипенко Сергій Вікторовичу, та всім, хто готував дітей до змагань.

Окрема подяка директору Терещенко Сергію Анатолійовичу та колективу Кожанської гімназії з початковою школою за гостинність.

ДЖУРА ОБ’ЄДНУЄ у прагненні змістовного вишколу та гарту, успішного отримання нових знань і здобуття нових вмінь та навичок, якісного формування свідомих громадян-патріотів України для їхнього щасливого особистого життя в рідній країні, для захисту, відбудови та розвитку України!

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису