В Україні запущено експериментальний проект який передбачає монетизацію дитячого оздоровлення за принципом "гроші ходять за дитиною".

Відтепер держава напряму виплачуватиме родинам кошти, а батьки, спільно з дитиною, зможуть самостійно обрати заклад і придбати путівку.

Цьогоріч отримати кошти на придбання путівки має право один з батьків або особа, яка його чи її замінює. Розраховувати на виплати можуть діти, які виховуються в малозабезпечених сім’ях та належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї.

Бюджетні кошти перераховуватимуться отримувачу на кожну дитину в розмірі п’яти прожиткових мінімумів для дітей віком від 6 до 18 років.

Діти зможуть відпочити та оздоровитися в таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода гвардія», а також в закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку.

Детальніше можна ознайомитись за посиланням: https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health

Фото без опису Фото без опису Фото без опису