Фото без опису 

Міністерство юстиції України інформує: Система безоплатної допомоги запускає кампанію про допомогу постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та домашнього насильства.

Постраждати від насильства може кожен і кожна. Варто подбати про себе та звернутися по допомогу. Потрібно вміти розпізнати насильство та дізналися, як захистити свої права з допомогою системи БПД.

Коли кривдить близька людина, наважитись звернутися по правову допомогу дуже не просто. Це великий крок, і система безоплатної правової допомоги готова в цьому підтримати! 

Якщо ви стикнулися з домашнім насильством, юристи БПД проконсультують  з усіх правових питань. Підкажуть, як зібрати докази, та допоможуть звернутися до правоохоронних органів.  А за потреби, представлятимуть інтереси постраждалих у суді.

Під час консультації юристи пояснять ваші права, розкажуть про безоплатні послуги і інші види допомоги (медичну, соціальну, психологічну), якими ви можете скористатися.

У разі потреби допоможуть скласти заяву до поліції та роз’яснять, як отримати документ, що підтверджує ваше право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД).

Звернутися до системи БПД можна:

В інфографіці подано простий алгоритм дій, якщо ви зазнали домашнього насильства:

Фото без опису