Відповідно до «Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території    територіальної громади та внесення змін до них», затвердженого постановою КМУ від 14 жовтня 2022 року № 1159 Кожанською селищною радою прийнято рішення про розробку  «Програми комплексного відновлення території Кожанської селищної територіальної громади», яка визначатиме основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включатиме в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення територій що постраждали внаслідок збройної агресії проти України або які є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Для забезпечення представлення заінтересованих осіб та громадськості під час розроблення Програми виконавчим органом Кожанської селищної ради утворюється тимчасовий консультативно-дорадчий орган - робоча група   з числа представників селищної ради, виконавчого органу селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, інших заінтересованих сторін, до складу якого входять не менш як 10 осіб і не більш як 21 особа (з непарною кількістю членів).

Кожанською селищною радою розпочато прийом заявок на участь у робочій групі з формування завдання на розроблення проєкту Програми з 11 вересня 2023 року по 22 вересня 2023 року.

Термін прийому заявок — 10 робочих днів з дня публікації цього оголошення.

Заяви на участь у Робочій групі (зразок додається) подаються особисто заявником за адресою: вул. Заводська, 6-А, смт. Кожанка, Фастівського району, Київської області (у приміщенні Кожанської селищної ради) та на електронну адресу kozhanka.rada@ukr.net.

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування проєкту Програми, є наступними:

– у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські та міські ради,  виконавчий комітет Кожанської селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

– повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

ЗАЯВА