Фото без опису 

Шановні захисники та захисниці!

Вперше ми відзначаємо День захисників та захисниць України у нову дату - 1 жовтня.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав гідну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про наших героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.

Дорогі захисники та захисниці Української держави! Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність народу України.

Сердечно вітаю Вас з Днем захисників та захисниць України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.

Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у справах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці!

З повагою селищний голова Володимир Сажко