Фото без опису

Сьогодні в Україні відзначається день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щиро вітаю усіх причетних до цього свята!

Основа будь якої культури перш за все – в самій людині. Бути працівником культури – це означає займатись улюбленою справою, бути в центрі самих цікавих, захоплюючих та яскравих подій, йти в ногу з часом, набиратись мудрості й досвіду у старшого покоління, запалювати маленькі зірочки таланту в дітях. Ви привносите в життя людей творчість, мистецтво та, як наслідок, гармонію й красу.

Ваша праця по збереженню та примноженню духовних цінностей – одна із найбільш благородних і відповідальних місій. Саме ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості у підростаючого покоління, збагачуєте духовний світ жителів Кожанської громади, робите наше життя яскравішим.

Я виражаю вам шану за любов до прекрасного та прагнення поділитись цією любов’ю з жителями та гостями нашої громади. Дякую за безмежну відданість своїй справі, за майстерність і талант.

Бажаю вам натхнення, невичерпної енергії, нових творчих ідей, досягнень та заслуженої віддачі. Добра, щастя, здоров’я, благополуччя і любові вам та вашим близьким. Зі святом!

З повагою селищний голова Володимир Сажко