Фото без опису 

На дорогах Київщини цілодобово чергують 207 одиниць снігоприбиральної техніки та 254 працівники. Вони одразу будуть залучені до забезпечення безпеки дорожнього руху, своєчасного реагування на погіршення погоди та виникнення надзвичайних ситуацій на автошляхах загального користування області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Готуємося до погіршення погоди в області! Синоптики прогнозують сніг та ожеледицю. Доручив усім відповідним службам бути напоготові, щоб жителі Київщині не відчули значних незручностей», – зазначив Руслан Кравченко.

Начальник КОВА зауважив, що там, де є потреба, вже обробляють дорожнє покриття протиожеледними засобами.

Райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування доручено:

  • забезпечити стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення;
  • оперативно залучати додаткові засоби для забезпечення проїзду автошляхами та розчищення доріг місцевого значення;
  • постійне інформування населення через ЗМІ про погіршення погоди;
  • розгорнути в разі потреби додаткові пункти незламності та обігріву, в тому числі пункти відповідального бізнесу;
  • надавати всебічну допомогу вразливим верствам населення.

Руслан Кравченко також додав, що Служба відновлення та розвитку інфраструктури Київщини, профільний департамент КОВА, Нацполіція і ДСНС будуть забезпечувати цілодобовий моніторинг і координацію заходів безпеки на автошляхах загального користування. За необхідності проводитимуть аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи. Крім того, в разі ускладнення погоди буде обмежений рух транспорту.

Про стан доріг можна дізнатися за номером телефону Єдиного контактного центру: +38 067 400 60 80. 

Також цілодобово працюють Диспетчерська служба доріг місцевого значення: +38 050 355 68 95 та +38 050 832 30 18; Диспетчерська служба доріг державного значення: +38 098 410 54 80.

«Прошу всіх мешканців Київщини бути відповідальними! Якщо є можливість, уникайте поїздок під час погіршення погоди. Бережіть себе та близьких!» – наголосив очільник Київської ОВА.