18 січня фахівцями Фастівського районного управління спільно з представником офіцером громади було проведено  комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору Кожанської територіальної громади.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що з настанням холодів  почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані.

Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Провідний інспектор відділу організації профілактичної роботи Фастівського

РУ ГУ ДСНС України у Київській області Іван ШУЛЬГА