Команда ОЗО Кожанського ліцею-гімназії з початковою школою та дошкільним відділенням прийняла участь та гідно представила Кожанську територіальну громаду у змаганнях ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у Київській області у 2024 році.

Юнаки отримали безцінний досвід для наступних перемог, масу задоволення та позитивні емоції.

Дякуємо учасникам команди за підготовку і віддачу.

Дякуємо тренеру Денису Матвійчуку за його невтомність і велику небайдужість у підготовці юнаків.

Бажаємо молодим людям не зупинятися, продовжувати займатися спортом, вести здоровий спосіб життя та здобувати перемоги!!!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису