23 травня в Україні - День Героїв. Це свято має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації.
  Українські герої – це прості українці, які у складі Збройних сил України, Територіальної оборони, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ та добробатів знищують московську нечисть.
  Українські герої – прості українці, які стали волонтерами і цілодобово працюють задля допомоги українській армії та жертвам московської орди.
Українські герої – це прості українці, які продовжують працювати в українських містах та селах, щоб працювала економіка, щоб наповнювалися бюджети, щоб Україна мала кошти для фінансування армії.
  З упевненістю можемо сказати, що Українці – це нація Героїв.
Це довели Герої минулого, це зараз доводять Герої сучасності.
  Вічна пам’ять всіх загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення захисникам України!
Слава Україні! Героям Слава!