Оприлюднення проєкту детального плану

20 серпня 2021 року в приміщенні будинку культури Кожанської селищної ради відбулось оприлюднення проєкту містобудівної документації на території смт. Кожанка, Фастівського району, Київської області.

Вшанування пам'яті загиблих Герої України

На передодні  Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України селищний голова Володимир Сажко спільно з  депутатом Київської обласної ради Тетяною Самойленко та депутатами селищної ради  вшанували пам’ять загиблих воїнів у зоні АТО. В своїй промові Володимир Сажко висловив слова вдячності матерям Героїв, які полягли на захисті української державності. Представники Кожанської селищної ради поклали  квіти до могил загиблих Галущенко Андрія, Сабадаша  Андрія, Гуріча Сергія, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Відбулося громадське слухання

12 серпня 2021 року о 14 00 годині  в приміщенні Будинку культури Кожанської селищної ради відбулось відкрите громадське обговорення щодо встановлення Правил благоустрою території Кожанської селищної територіальної громади.