Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Урочисто відбулося святкування Дня хрещення Київської Русі. Заходи відбулись учора, 24 липня, на території парку "Київська Русь" у селі Копачів Обухівського району.

Кожанська селищна рада спільно з іншими громадами Київської області гідно продемонструвала творчий та економічний потенціал місцевої громади.
          Гостинно зустрів Голову Київської облдержадміністрації Василя Володіна творчий театральний колектив Скригалівського закладу культури.
Щиро дякуємо депутату Кожанської селищної ради Дзигаленко С., місцевим підприємцям Кожанської громади, а саме Тимошенко О., Калініченко М., народній майстрині Осадченко Т., а також краєзначому музею с. Триліси, які долучилися до організації святкування даного заходу.