12 серпФото без описуня 2021 року о 14 00 годині  в приміщенні Будинку культури Кожанської селищної ради відбулось відкрите громадське обговорення щодо встановлення Правил благоустрою території Кожанської селищної територіальної громади.

Під час заходу, були активно обговорені пропозиції від мешканців та старост старостинських округів щодо внесення змін та доповнень до проєкту рішення.

Так, від громадськості надійшли пропозиції стосовно встановлення меж утримання прилеглих територій; заборони висадження багаторічних насаджень за межами відведених земельних ділянок; розміщення пасік на присадібній ділянці; встановлення режиму роботи закладів торгівлі та громадського харчування з метою уникнення порушень правил додержання тиші в нічний час; визначеФото без описуння посадових осіб, які мають право складати протоколи щодо порушень правил благоустрою, тощо.

Враховуючи норми чинного законодавства в сфері здійснення регуляторної політики, дані пропозиції були враховані розробниками регуляторного акту під час внесення остаточних змін до проєкту рішення Кожанської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території Кожанської селищної територіальної громади».