Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У Кожанській громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Це велике досягнення, і ми пишаємося тим, що наша громада отримала можливість відкрити власний центр адмінпослуг, який відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам.

Відтепер понад сто сорока послуг є доступними для громадян. І їх перелік буде постійно розширюватися.

Урочистості розпочалися з вітального слова очільника Кожанської громади Володимира Сажка. Селищний голова подякував усім, хто долучився до створення ЦНАПу, хто доклав чималих зусиль, щоб сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги в комфортних умовах.

До вітальної промови приєдналася голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євгеній, голова Фастівської районної ради Веремейчик Віктор, депутат Київської  обласної ради Самойленко Тетяна, директор ТОВ «ФАЗОР» Пилипенко Сергій, які привітали всіх присутніх з такою чудовою подією та побажали продуктивної роботи, значних здобутків і нових перемог на благо Кожанської громади.