На передодні  Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України селищний голова Володимир Сажко спільно з  депутатом Київської обласної ради Тетяною Самойленко та депутатами селищної ради  вшанували пам’ять загиблих воїнів у зоні АТО. В своїй промові Володимир Сажко висловив слова вдячності матерям Героїв, які полягли на захисті української державності. Представники Кожанської селищної ради поклали  квіти до могил загиблих Галущенко Андрія, Сабадаша  Андрія, Гуріча Сергія, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Всі ми усвідомлюємо, якою ціною нам дається мир України. Шануймо пам’ять Героїв, які ціною життя дали нам змогу жити у мирі і робімо усе, щоб Україна здобула перемогу над ворогом.

Вічна пам’ять Героям!