20 серпня 2021 року в приміщенні будинку культури Кожанської селищної ради відбулось оприлюднення проєкту містобудівної документації на території смт. Кожанка, Фастівського району, Київської області.

Земельні ділянки на частині яких планується проведення реконструкції, розміщені у промисловій зоні селища Кожанка. Детальний план території розробляється для розміщення та будівництва елеваторного комплексу по вул. Галущенка, 2-а, а також для розміщення супутньої інфраструктури.

Оголошення про проведення слухань було оприлюднене в газеті «Перемога» № 30 від 29 липня 2021 року.

Ознайомитись з проєктом Детального плану території можна в приміщенні Кожанської селищної ради, розгляд пропозицій завершується 01 вересня 2021 року.