Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави.

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення.

Відомо, що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства.

Нині український національний синьо-жовтий прапор є державним прапором України. Впродовж історичних звершень він ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапору. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Кожного року у День Прапора проводиться урочиста церемонія підняття стяга в усіх куточках нашої держави.

Сьогодні біля адміністративної будівлі Кожанської селищної ради відбулася офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України, до якої долучилися працівники апарату селищної ради, мешканці та наймолодше покоління Кожанської громади. У вітальній промові селищний голова Володимир Сажко звернувся до громади з побажанням добробуту, мирного неба, світлої віри, процвітання нашій молодій громаді та всій Україні!