30 вересня 2021 року, напередодні професійного свята Дня вчителя в будинок культури Кожанської селищної ради прибули чимала когорта працівників освіти та гостей. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав голова Кожанської селищної ради Володимир Сажко та представник депутатів Київської обласної ради Андрія Засухи та Григорія Піцика Сергій Барановський. Шановані гості дякували педагогам за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за вміння знаходити в маленьких дітках майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців. З вітальним словом та зі словами подяки перед шанованою громадою виступила начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Світлана Лавровська.

У рамках святкування відповідно посадовці виконали приємні місії – за особистий внесок в здійснення освітнього процесу, сумлінну працю в освітянській галузі, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти кращих педагогів громади було нагороджено Почесними Грамотами та Подяками. Урочистості завершилися переглядом театрального дійства Фастівського народного самодіяльного театру під керівництвом режисера М.С.Косовського «Віддавали батька вприйми».