В межах програми Президента Володимира Зеленського  «Активні парки – локації  здорової  України» 29  вересня 2021 року в Кожанській громаді на території села Триліси відбулося відкриття спортивного майданчика .

Даний Проєкт реалізується з метою зробити спорт ближчим до людей. Його головна ідея – щоб кожен мешканець країни, незалежно від території проживання, мав вільний доступ до можливості займатись спортом у будь-який час. Завдяки створенню «Активних парків» розвиток масового спорту має вийти на новий рівень.

Обов’язковою умовою є облаштування QR-кодами аби кожен бажаючий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відео уроки з вправами різного рівня складності. Це можливість займатися спортом, коли тобі зручно, без дорогих тренажерів та без персонального тренера.

У відкритті «Активного парку» взяли участь: голова Кожанської селищної ради Володимир Сажко, начальник управління молоді і спорту КОДА Сергій Тимофєєв, молодь, школярі, жителі територіальної громади.

Координатору «Активних парків» Павлу Куті Сергієм Тимофєєвим були передані спортивне приладдя: каримати, бадмінтон, скакалки, м’ячі, фрізбі, бумеранги, TRX петлі та багато іншого.

З гарним настроєм діти одразу отримали практичний досвід користування спортивним приладдям для гри в бочча, продемонстрували фізичну підготовку та поділились позитивними емоціями від нової спортивної локації.