Фото без опису

20 жовтня 2021 року Фастівською міськрайонною філією організовано та проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС з метою сприяння інтеграції даної категорії осіб у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні.

Начальник групи ТрО Фастівського  РТЦК СП, голова асоціації учасників бойових дій Юрій Соловей проінформував щодо можливості проходження військової служби за контрактом, а саме про переваги проходження служби за контрактом та зарахування до резерву Збройних сил України; перспективи контрактної служби, можливість обирати військову частину, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників.

До участі запрошено провідного фахівця відділу соціальної підтримки осіб з інвалідністю та інших категорій населення Фастівської РДА Тетяну Гончаренко, яка надала повну та вичерпну інформацію щодо соціального забезпечення військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС. Надано роз’яснення щодо можливості навчання та санаторно-курортного лікування, отримання психологічної допомоги.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису