28 жовтня поточного року начальником служби у справах дітей Кожанської селищної ради Тетяною Дакал, виконуючою обов'язки директора центру надання соціальних послуг Юлією Петрушовою, поліцейським громади Максимом Хоменко, старостами старостинських округів Наталією Лиходько та Людмилою Демченко здійснено рейд-обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях,  які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території сіл Волиця, Скригалівка та Ставки.

В ході проведення рейду було обстежено п'ять сімей, в яких виховується вісім дітей. За результатами рейдів складено акти обстеження, з батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснено вимоги законодавства щодо відповідального батьківства за створення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей, дано терміни на виправлення недоліків.