Фото без опису02 грудня рятувальники Фастівського районного управління разом із представниками Кожанської територіальної громади провели планове пожежно-профілактичне відпрацювання та роз’яснювальну роботу серед мешканців сіл Скригалівка та Ставки Кожанської територіальної громади, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС надали рекомендації щодо дотримання елементарних вимог пожежної безпеки.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо безпеки у побуті, дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, правильному поводженні при спалюванні сухої рослинності та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальниками були вручені тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Начальник відділу організації

профілактичної роботи Фастівського