3 грудня, у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Мета цього свята – нагадати громадськості про проблеми, з якими щоденно стикаються інваліди.

Міжнародний день інвалідів відзначають щорічно, для того, щоб нагадати громадськості про те, що права інвалідів необхідно дотримувати й забезпечувати їм рівні можливості.

Саме цього дня до Кожанської громади завітав настоятель Української Греко-Католицької Церкви Святого Димитрія в м.Фастові отець Віталій Марцинюк, який спільно з Благодійним Фондом «Карітас-Київ» надав благодійну допомогу родинам у яких виховуються діти з особливими потребами.

Родини щиро дякують за приділену увагу до проблем їхніх сімей, за надану підтримку та добре слово.