Прийом гормадян Фастівським центром зайнятості
Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє про роботу сервісних майданчиків служби зайнятості в об’єднаних територіальних громадах в рамках укладених Угод про співпрацю та взаємодію між центрами зайнятості/філіями КОЦЗ та об’єднаними територіальними громади (ОТГ) Київської області.
Запрошуємо мешканців Кожанської селищної територіальної громади отримати інформаційно-консультаційні послуги з питань зайнятост:
18 січня 2022 р. за адресою смт. Кожанка вул. Заводська, 6-А.