ОГОЛОШЕННЯ

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Кожанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантих посад:

            Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кожанської селищної ради.

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України,  вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, закладах освіти або за фахом на посадах в інших сферах не менше 5-ти років. Знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері освіти та культури, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, порядку організації діяльності закладів освіти та культури, ведення документації документації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку  з відповідними додатками; дві фотокартки 4 х 6 см; копії документів про освіту, копію документа, який посвідчує особу; письмова згода на збір та обробку персональних даних, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції». 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 063 894 96 75