На виконання Постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» при Фастівській районній державній адміністрації (Фастівській районній військовій адміністрації) створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

       Згідно п.7 Постанови склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворюється Рада, становить 6 осіб, внутрішньо переміщених осіб  – 9 осіб та представників громадських організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – 3 особи.

       У зв’язку з цим Фастівська районна державна адміністрація (Фастівська районна військова адміністрація) оголошує відбір серед внутрішньо переміщених осіб та громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради. Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

- Заява у довільній формі

- Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України

- Документ про освіту (за наявності)

- Мотиваційний лист кандидата, в якому викладено обґрунтування для обрання його до складу Ради

- Відомості про контактний номер телефону та адреса електронної пошти кандидата (за наявності)

- Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або лист громадського об’єднання щодо включення до складу Ради його представника. 

        Прийом документів буде здійснювати уповноважена особа - головний спеціаліст відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Фастівської РДА Пасічник Любов Василівна до 30 серпня 2023 року на електронну пошту 03190780@mail.gov.ua або за адресою: м.Фастів, вул. Соборна, 16, каб.12. 

Телефон для довідок: 096 333 98 25