УВАГА!

До відома громадян, які мають податкову заборгованість  та пільги  щодо сплати   земельного податку з фізичних осіб.

 Головним управління ДПС у Київській області  надано інформацію про існуючі податкові борги по нарахуваннях минулих років з земельного податку з фізичних осіб. Якщо Ви  маєте пільги  по сплаті вказаного податку, то вони надаються в певних межах, розміри якого та спосіб надання  визначаються Податковим Кодексом (додаток 1).  

В відділі земельних відносин та архітектури громади  та старостинських  округах є в наявності інформація ГУ ДПС про податкові борги платників з земельного податку враховуючи пільгові категорії. Рекомендуємо Вам при потребі  здійснити звірку податкових боргів за місцем знаходження земельних ділянок (в Фастівській ДПІ) та погасити існуючі  борги по нарахуваннях минулих років в зручний для Вас спосіб.

Крім того нагадуємо, що:

 - сплату податків необхідно здійснювати виключно  з Вашого особистого кабінету будь якого банку України, а при його відсутності через відділення Укрпошти, НОВОЇ ПОШТИ;

-обов’язково перевірити  чи вірно вказано Ваш ідентифікаційний код, ПІБ та номер рахунку.  

         Звертаємо Вашу увагу на те, що від належної сплати  Вами   податківзалежить  утримання як установ бюджетної сфери, комунальних підприємствКожанської територіальної громади так іпідтримка  ЗСУ.

 

Виконавчий комітет    Кожанської селищної ради

 

ДОДАТОК1_ПІЛЬГИ_ФІЗИЧНИХ_ОСІБ